Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Luke`s apartment

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:20 pm

*incepu sa rada*
nu am ce lamuri cu tine baiete.am venit aici sa imi iau omul inapoi...cel mai rebel si mai necugetat din toti, dar o invat eu minte. nu am venit sa discut cu tine. daca mai ai ceva de spus zi acum, oricum nu o sa va mai intalniti niciodata. o sa am eu grija deasta.
*rase si o a impinse pe claire care cazu in genunchi in fata lui*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:22 pm

^Se uita la Claire ,dar incerca sa isi ascunda furia pe care o simtea^
-Cu aceasta curva nu am ce lamuri nimic , dar cu tine da^o dadu la o parte pe Claire si se posta in fata chelului^
-Spune`le oamenilor tai sa plece ^zambi^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:28 pm

* se trezi undeva langa santilnelele care o luasera pe sus, d e brate, tinando una de un brat una de celalalt. o dureau cuvintele lui\luke dar nu avea ce sa faca, tacu, ruganduse sa nu ii faca chelul nimic...si sa se termine odata toata asta*

*chelul se uita la Luke cu o spranceana ridicata*
Nu am ce discuta cu tine. Ti-am zis deja.
dar fie spuen ce ai de zis, iti dau 3 minute..
* spuse si cu un gestr teatral le spuse oamenilo lui sa plece. santinelele se uita patin sceptice la el, si doua ramasera in camera, apoi celelalte iesira luando pe claire cu ele, bruscando spre usa*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:31 pm

-Pa , Claire^se indrepta spre chel^
-Spune`mi cat vrei sa o lasi in pace sau ce vrei ^se uita la telefon deoarece primise un mesaj : "Gata sefu`"
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:36 pm

*claire nu il mai auzise pentru ca o scosesera deja afara*.

*chelulse uita la luke ca la o musca spoita de parbriz*
baiete cred ca glumesti
*zise izbugnind in ras. garzile alea doua care ramasesera zambira*
nu vreau nimic.claire imi apartine.
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:38 pm

-Ok , atunci^dadu din umeri si bodyguarzii intrara si ii impuscara pe cei doi care ramasesera in incapere^
-Pe pare ca suntem decat noi doi acum ^zise zambind si lua pistolul care ii fusese trimis lui Claire , il indrepta spre chel si tinti in stomac , in apropierea inimii^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:44 pm

* chelul se uita socat la luke, apoi isi duse mana la stomac unde avea o gaura. si rase infundat*
Pacat...gest nesabuit baiete...ai omorat fata...
*de afara se auzi o impuscatura si un tipat scurt*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:52 pm

-Nu prea cred ^zise zambind^
-Baietii mei sunt la usa , mi`au trimis mesaj ca i`au eliminat pe toti^ii facu cu ochiu`^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:54 pm

* chelul se uita parca cu admiratie la Luke*
Baiete...te-am cam subestimat...dar zi--mi un lucru... de ce? pentur ca fata nu merita nimic...in afara de cea mai buna asasina , nu e nimic, nu inseamna nimic...e o salbatica prost crescuta..
*zise tusind*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 8:05 pm

-Nu te intereseaza pe tine de ce o vreau , o vreau si gata^ii lua pistolul chelului si se duse dupa Claire^
-Claire , esti bine? ^se uita ba dupa ea , ba dupa chel^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 8:10 pm

* In schimbu de focuri de afara, claire apucase sa se ascundala un moment dat. cand ilauzi pe Luke, iesi de unde se ascunsese privindul nesigura*
Luke?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Luke`s apartment - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Luke`s apartment
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Sofia's Apartment

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: A Teen's Life :: Case-
Mergi direct la: