Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Luke`s apartment

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 3:19 am

-Hey...spune`mi daca este ceva ^ o ridica de pe canapea strangand`o in brate^
-Sti ca poti conta pe mine nu? ^zise cu entuziastm in glas apoi simti cum ii piere vocea cand pe canapea zari un pistol^
-Ce cauta..asta aici?^ii dadu drumul si lua pistolul^
-Unde le`ai gasit?^se uita cu atentie la el^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 25, 2010 3:21 am

*ofta si il lua dion mana si il baga la loc in plic*
L-am...mi la aduis cineva dupa ce ai pelcat tu. ii intinse plicul. Asta sunt eu, asata trebuie sa fac. Trebuie sa plec...
*spuse uitanduse la plicul pe care il tinea intins spre el*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:12 pm

^Se uita nesigur la pistol, trecandu`i prin cap ca e al lui^
-Mi`l dai putin , te rog? ^intinse mana dupa el si se uita la fata ei. Parea speriata...ca atunci cand o salvase de la bar^
-Te simti bine?^spuse mutandu`si privirea pe plic^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:14 pm

*ofta*
Uitate in plic...Luke eu sutn asasin platit.
*ii zise aruncandui plicul in care era pistolul si poze si alte detalii despre urmatoarea ei victima care era un om de afaeri important, si tot in plic era si scrisoare cu ordinele si amenintarea. Claire se ridica de pe canapea si merse spre fereastra lasanduil sa se uite in plic*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:17 pm

^Lua decat pistolul si se uita cu atentie la el. Era la fel ca al lui^
-Nu..nu ma intereseaza ce faci , ma intereseaza decat ca tu sa fi bine ^se apropie de ea dar ramase la distanta^
-Uite..Claire..eu te iubesc^zise cu vocea increzatoare^
^Lua plicu` si il rupse^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:19 pm

* se uita la el socata cum rupe toate alea sicum putin ii pasa de ceea ce face ea*
Nu face asta!!
* se repezi la el inainte sa faca bucati de tot plicul si continutul, si incerca sai le ia din maini*
Nu rupe asta, ce faci!! Nu ai nici un pic de minte!!? O sa ne omoare pe amandoi!!
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:28 pm

^O lua de incheieturi si incerca sa o linisteasca^
-Nu o sa patim nimic ^isi dadu ochii peste cap^
-Chill ^zambi si se aseza pe canpea^
^Se uita adanc in ochii ei^
-De cat timp faci asta?
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:31 pm

*isi aminti ca are totusi o ora inainte sa trebuiasca sa plece, asa ca se mai linisti, cu toate ca o apucase un fel de tremurat. se aseza pe marginea canapelei langa el si isi lua capul in maini*
...de cand... dintotdeauan...de cand ma stiu am fost antrenata pentru asta... am venit pe lume ca sa fiu asasin platit si nimic altceva...
* ridica capul sis e uita la el, ii mangaie usor obrazul cu varful degetelor*
Nu imi e permis nici macar sa tin la cineva...
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:38 pm

^Isi trecu mana pe dupa talia ei^
-Sti ca nu e adevarat..esti o persoana minunata^se apropie usor de e si isi atinse incet buzele de ale ei^
-Pentru cine lucrezi? Eu te pot ajuta^zambi^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:46 pm

*inghiti in sec fara sa reactioneze cand el ii atinse buzele*
Nu conteaza ce fel de persoana sunt. Nimenui nu ii pasa atata vreme cat imi fac meseria....Atata vreme cat nu rup si arunc informatiile... cum ai facut tu mai devreme..
*ofta si se lasa pe spate pe canapea*
Nu ai citit scrisoarea nu?O sa vina dupa mien daca nu pelc intr-oora...o sa te omoare pe tine si pe mine...ei bine ..euo sa platesc pt mica mea escapada...
* inchise ochii si pufni*
pt cine lucrez? esti constient ca nu pot spune asta ...nu?
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:48 pm

-Mie imi poti spune^o saruta pe obraz apoi pe gat^
-Sunt sigura ca poti^zise chicotind continuand sa o sarute^
^Ii deschise incet nasturii de la camasa , lasandu`i sutienul la vedere^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 5:54 pm

*inspira adanc*
Nu Luke...daca ti-as spune ar fic a si cum te-as baga si pe tine in asta, si nu vreau. cu cat sti mai putine cu atat e mai bine...
* o trecura niste fiori*
Si asa sti...dstule...deja..
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:18 pm

^Dadu din umeri si se opri^
-Bine..daca nu imi spui , nici eu nu mai continui^isi incrucisa bratele la piept^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:21 pm

*ofta si se ridica de pe canapea, lua plicul sau ma rog jumatatile din plic de pe jos si scoase pozele rupte, si se uita la ele, apoi puse cap la cap informatiile despre tip-ul respectiv si parca asa la comanda gasi momentul potrivit. ofta, apoi emrse spre Luke care statea pe canapea si se aseza in genunchi in fata lui*
Luke, imi pare sincer rau...numai ca asta e viata mea, nu stiu sa fac altceva....cum a zis si in scrisoarea aia, ii apartin, nu am de ales...
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:28 pm

^Se uita la ea cum se aseaza in genunchi. O lua de maini si o ridica cu usurinta in picioare^
^Se puse el in genunchi langa ea si scose un inel ^
-Claire , vrei sa te casatoresti cu mine?^se uita adanc in ochii ei , ai lui sralucind de bucurie^
-Te iubesc si nu voi lasa nimic rau sa ti se intample^ii lua mana si astepta raspunsul ei^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:32 pm

* se holba la el fara s apoata sa reactioneze in vre un fel. Pe o parte, ii venea sa plamnga pt ca pt prima data se simtea speciala si ea, si pe de alta parte ii venea sa il ia la palme ca se poate gandi la asa ceva in momente din astea*

Luke... eu..ce..
* deodata din plic se auzi un fel de alarma. Claire ingheta. Usa de la intrarea in casa se sparse si zbura pe hol si deodata inc asa intrara ungrup de tipi la costum, fiorosi si unu cu ochelarid e soare in mijloc si cu un zambet larg pe fata. Claire se uita ingrozita la el initial, apoi se lasa injos si il ridica incet pe Luke, sis e puse in fata lui*
LA naiba la naiba la naiba!!!
*urla o voce mica in caul ei,apoi tipul incepu sa rada*
Vaaii ce scena emotionanta...
*zise cu o voce rasunatoare si prefacuta*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:40 pm

^Auzi cum se sparse usa si ramase putin uimit dar nu in totalitate^
-Nu`i asa?^zise la fel de prefacut^
^Puse inelul in cutiuta apoi il puse in buzunar^
-O lasam pe mai tarziu^ii facu cu ochiu` lu Cliare si se puse in fata ei^
-Tu ce dracu` vrei?^se uita la tipul care intrase^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:47 pm

* se uita socata la tupeul pe care il avea Luke in fata tipului. Incerca sa treaca pe langa el dar o tinea .*
luke termina...serios, taci...nu vreau sa se intample o tragedie...
* vocea ii tremura. tipul mai scoase un hohot e ras de parca auzise o super gluma*
- Mai bine ai asculta ce iti spune Clair, viteazu-le...*zise batjocoritor uitanduse la Luke de sus in jos* Hai claire, ti-a ajuns!
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:50 pm

^Isi dadu ochii peste cap plictisit^
-Tu cine mai esti?^casca teatral^
-Uite ce e jigodie , las`o pe Claire in pace si cara`te din casa mea ^zambi superior^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 6:56 pm

* il stranse de brat*
Luke te rog...nu inrautati situatia...

* tipul rase scurt apoi il sageta pe Luke cu privirea. Facu un gest scurt din cap si tipii fioriosiii inconjurara dar lasara un cerc mai larg*
Claire, vino aici acum am spus!Sti deja ce te asteapta asa c anu iti face si mai rea situatia, te rog...sti ca mi se rupe sufletul can trebuie sa te bat.*spuse cu o falsitate de se spargeaau pietrele*

*claire inghiti in sec si stranse pumnii, apoi trecu pe langa Luke privindul in ochi o secunda*
imi pare rau...
* apoi il ocoli si merse spre tipul care ii intinsese o mana*

-Sa nu indraznesti vre o miscare gresita baiete daca nu vrei sa o patesti!
*il ameninta chelul cu ochelari*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:00 pm

^Incepu sa rada dar cand vazu ca ea se duse la el ingheta^
-Nu prea cred^de prin toate locurile ascunse ale apartamentului iesira bodyguarzii lui care erau mult mai mari ca asa zisi mafioti. Ii inconjurara^
-Ce mai zici acum pocitanie?
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:05 pm

*se opri cand auzi rasul lui Luke. Inenubise sau ce? Numai ca parca se incorda si mai tare cand ii vazu pe toti tipii lui Luke care apareau de nicaieri*
O doamne...se impute treaba..*gandi inghitind in sec.*

* chelul se incrunta, si din inca un gest mic al lui, santinelele alea scoasera pistoalele, cate unu in fiecare mana, si se intoarsera cu spatele la Luke, si cu fata la bodyguarzi*
Imiplace de tine...ai tupeu baiete...dar ia spune, de ce faci asta? merita sa mori pentru ea?Sau nu ti-a zis nimic??
*claire inchise ochii uitand parca sa respire*
Tu sti ca ea e a mea nu? De cand se stie? Ca e dama de companie a tuturor mafiotilor importanti sia tuturor dealerilor de droguri din tara? Sti ca a trecut prin toate paturile de nenumarate ori/ STi ca a omorat zeci de oameni pentru mine, pt ca asa am zis eu? Crezi ca daca o ieie acum, nu o sa te tradeze mai apoi pentru mine?

* claire isi musca buza, si simti cum lacrimi calde ii inunda obrajii*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:08 pm

-Ce?^incerca sa isi ascunda emotiile dar nu reusi. Nu voia sa para nervos sau nesigur in fata lui.^
Unde esti bagata , Claire?
-Spune`le baietilor tai sa lase pistoalele jos si eu le zic alor mei sa se retraga^fata ii deveni serioasa^
-Poti sa o iei pe Claire , e toata a ta
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:12 pm

* se bloca. stia in adancul ei ca asa o sa se intample dar parca nu vrusese sa credaa asta si sperase...ce prostanaca. Chelul zambi satisaacut si dintrun alt gest al maini oamenii lui sisi pusera pistoalele la loc dar ramasera cu mana pe maner, asteptand inca in garda.*
-Hai Claire..
* ii zise chelul cu voce dulce, si ea merse spre el cu capul in pamant. o prinse brusc de par si o trase spre el smucindo cu putere*
Proasto! Dar rezolvam noi asta acasa...*marai chelul privindo in ochi. Claire se uita la el speriata, ba chiar ingrozita , apoi iia runca o privire resemnata lui Luke*
Si eu te iubesc...*isi spuse in gand si nu era o remarca ironica:))*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Iun 23, 2010 7:16 pm

^Bodyguarzii se retrasera si se indreptara spre usa^
-Vreau sa lamuresc ceva^zise cu tarie in voce^
-Lasa`ti oamenii afara si ii las si eu pe ai mei si ramai decat tu cu Claire aici^le facu semn oamenilor sa plece , dar nu un simplu semn^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Luke`s apartment - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Luke`s apartment
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sofia's Apartment

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: A Teen's Life :: Case-
Mergi direct la: