Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Luke`s apartment

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:32 am

*era poate pentru prima data cand accepta asta cu adevarat. Cand chiar vroia, si cand era decizia ei daca sa se opreasca sau nu. Prima data cand putea alege, si prima data cand nu putea sa refuze. Il privi in ochi zambindui , si dadu usor din cap in sens ca da.*

E singura mea sansa oricum sa fac ceva pentru ca asa vreau eu. Am rupt deja orice bariera si linita care imi fusese impusa. Vreau sa fac asta inainte sa ma oblige sa ma intorc in spatele limitelor
*gandi privindul in ochi*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:45 am

^Zambi intorcandu`se la gatul ei care il scotea din minti^
^Incepu sa traseze linii fine lasand totul sa decurga intr`un mod firesc. Ii ridica incet tricoul de pe abdomen pe care il saruta , apoi il dadu jos lasand`o in sutien^
^Ii lua mainile ei si ii le puse pe spatele lui in timp ce ii saruta buzele^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:54 am

* incepu sa tremure usor,, inghitind in sec, apoiisi bagamainilepe sub tricoul lui conturanduiabdomenul , apoi il dadu incet jos cu grija sa nu il loveasca sau ceva, apoi il prinse de ceafa si il lipide ea sarutandul*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 3:59 am

^O saruta cu pofta, apoi ii arunca sutienul pe podea si isi lipi pieptul de sanii ei, mangaind-o pe spate.^
-Ala nu are ce cauta in cadru^incepu sa rada^
^Ii mangaie abdomenul apoi incepu sa se joace cu sfarcurile ei ce se intarisera. ^
-Inca o dovada ca nu esti de gheata^zise sarutandu`i sanii^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:42 pm

* isi arcui spatele, tot corpul tresarindui la atingerile lui. si totusi remarca pe care o facu o aduse parca inapoi la realitate, si o facu sa ridice bariera, oprinduse din al saruta , si din orice alta actiune*
Nu...
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 2:04 am

^Se rasuci cu usurinta lasand`o pe Claire deasupra.^
-Uite ce e...e decizia ta daca vrei sa continui^aproape se ridicase de pe ea. Nu ii mai venea sa continuie...si intr`un final se ridica de tot^
-Poate ar fi mai bine sa ma odihnesc...sa ma refac ^ isi lua tricoul pe el si se aseza pe un scaun in bucatarie^
-Inchide usa dupa tine^zise cu o voce stinsa^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:27 pm

*inghiti in sec privind ingol. Mintea ii era oala de orice gand, sufletul ii era si mai gol,rece. Se ridica intr-un final de pe canapea uitandu-se un pic la el, incercand sa ascunda cumva durerea si chinui care o amcinau inauntru, si care se reflecta pe fata ei.*
Imi pare rau, Luke...imi pare asa de rau...numai eu stiu cat as vrea sa raman aici, sa te rog sa ma ti in brate si sa nu imimai dai niciodata drumul...numai eu stiu
*ilprivi rist simtind cum ochii o inteapa si isi musca strans buza. Nu putea sa planga. Nu plansese niciodata...sau daca plansese fusese prea demult ca sa isi mai aminteasca.Iesi incet, aproape fara nici unzgomot din living , pe hol sa se incalte*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:41 pm

^Se duse dupa ea pe hol apoi se uita la ea cum se incalta^
-Imi pare rau...oricum asta ar insemna sa incepem o relatie...da avem ceva serios...iar asta^dadu din umeri . Il speria ideea sa se implice cu adevarat .Oricum avea sentimente pentru ea^
-Cel mai bine ar fi sa pleci..asa cum ai vrut de la inceput
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:48 pm

*i se puse un nod in gat care nu o lasa sa scoatanici un sunet. ramase doar pe loc cu spatele la el si inchise ochii inspirand adanc*
Da...cel mai bine ar fi sa plec..*nu putea sa spuna mai mult pentru ca simtea ca la urmatorul cuvand s-ar fi pus pe plans si nu s-ar fi putut abtine sa nu il stranga in brate*
* se intoarse zambind chinuit si isi lua geanta de pe masuta*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:51 pm

^Vazu zambetul pe care il afisa si simti ceva bubuindu`i in piept^
^O prinse de brat si o intoarse spre el , ii lua fata in maini si inchise ochii^
-Te plac Claire...tin la tine^isi apropie buzele de alea ei , prinzandu`i`le intr`un sarut pasional si salbatic , dar care nu dadea impresia de mai mult^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:55 pm

* nu se astepta tocmai la reactia asta si initial nu ii raspunse in niciun fel, doar spre sfarsit ii raspunse la sarut inchizand ochii si incercand sa ascunda toata durerea de pe chipul ei.*
Nu trebuie Luke...nu ti la mine,e doar o iluzie...trebuie sa fie...
* ii spuse usor prinzandui chipul intre maini si sarutandi usor buzele*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 9:57 pm

-De ce crezi ca nu sunt capabil sa tin la cineva?^se uita la ea cu o privire rece^
-De ce crezi ca tu nu poti sa imi inspiri anumite sentimente?^ii lua fata in maini si se uita in ochii ei cu intensitate^
-Stiu ca simti ceva pentru mine , stiu ^o stranse in brate , incercand parca sa se convinga singur de ceea ce afirmase^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 10:03 pm

* cuvintele lui o loveau dinplin si il privi in ochi odarecum socata incercand sa intervina dar o intrerupea inainte sa apuce sa zica ceva. Il stranse apoi in brate strans de tot inspirand adanc, apoi vorbi calm, controlandusi cu greu vocea*
Nu e vorba de tine Luke, sunt sigura ca poti tine a mine, probabil esti singurul care poate aacum, dar tu nu sti.... nu sti si daca o sa afliosa iti doresti sa nu fi aparut ...
* nodul ala din gat reveni iar si o cuprinse un sentiment de tristete si durere, apoi o raceala ciudata care o facu sa tresara. Toata fiinta ei vroia sa ramana in bratele lui sa il roage sa nu ii dea drumul niciodata, dar stia ca nu poate face asta pentru binele lui si pentru problemele pe care ar fi putut sa i le faca.*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 10:05 pm

^Isi dadu ochii peste cap^
-De ce nu vorbesti cu mine?^o stranse de brate zdruncinand`o putin^
-Am obosit..sa ma tot lupt cu tine Claire^lasa capul in jos apoi se intoarse^
-E treaba ta ce faci...pleci sau ramai...^se duse spre canapea si se arunca pe ea uitandu`se in gol^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 10:10 pm

*ramase pe loc, respirand greu. ochii i se umplura de lacrimi si una ii aluneca pe obraz. o sterse repede, violent cu degetele*
Nu pot... e mai bine sa nu sti nimic, pentru siguranta ta proprie...nu pentru mine...
*ofta ridicand dejos iar geanta pe care oscapase din manamai devreme*
Daca as avea cea mai maica posibilitate de scapare in cazul in care raman, as ramane...daca as sti ca o sa te ase in pace pe tine, nu mi-ar pasa ce imi fac nime cand ma gasesc, dar stiu ca nu o sa te lase...iarta-ma..
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 10:33 pm

^Se lasa pe spate si inchise ochii^
-Ce esti?^zise cu vocea groasa^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 11:10 pm

* aproape ajunseselanga usa cand il auzi. se opri blocata ca traznica*
Cum adica ce sunt? Ce vrei sa spui?
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Mai 23, 2010 11:54 pm

-Da...^zise ridicandu`se brusc^
-Esti sigura ca esti om? Pentru ca nu am mai vazut pe nimeni sa se chinuiasca asa cum o faci tu
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:08 am

* se relaxa, respirand usurata, si zambind slab*
Da, sunt om...
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:11 am

^Se inrosi la fata din cauza nervilor^
-Bine atunci , cum ziceam faci ce vrei^se apropie de ea tipand^
-Pleaca o data si lasa`ma dracu in pace!^ochii ii erau amenintatori dar ea stia la fel de bine ca el ca nu ii putea face niciun rau^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:15 am

* se intoarse cu fata la el cand il auzi venind si il privi fix in ochi in timp ce el tipa la ea.*
Linisteste-te Luke...trebuie sa plec, nu e decizia mea, nu o fac pentru ca vreau sa plec sau pentru ca nu te plac, ba din contra!Plec pentru ca nu vreau sa ai probleme! Nu vreau sa vina..
* se opti brusc injurand in gat ca io luase gura pe dinainte. se intoarse aploi cu spatele oftand si merse spre usa*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:21 am

^Se duse dupa ea si ii puse mana la gura^
-Taci! Sa nu te mai aud cu prostii de genu^isi apasa buzele pe ale ei ^
-Si ce ai zice daca nu te`as lasa sa pleci?^se puse in fata usii si ridica o spranceana^
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:26 am

*se chinuia sa il respinga si il privi rugator usor speriata de consecintele a ceea ce zicea el*
Nu face asta Luke, te rog nu face asta. Daca nu ma lasi sa plec eu, o sa vina dupa mine si tot nu o sa pot sa raman...
*ofta privindul trist*
Sus In jos
Cataaa
Administrator
Administrator
Cataaa


Mesaje : 263 Data de inscriere : 13/05/2010

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:27 am

-Cine o sa vina dupa tine? Mama si tata?^se stramba la ea sarcastic^
-Sa iti aduc o jucarie Claire?^o lua in brate si o tinu strans^
-Nu pleci de aici...
Sus In jos
https://having-fun.forumgratuit.ro
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 12:30 am

*ofta*
Nu rade demine Luke...daca ar fi vorba de mama sau de tata nu ar fi nici o problema, dar nu vorbi despre ei asa te rog...au murit demult...
* isi intoarse capul intr-o parte uitandu-se in gol*
Nu am nevoie de nici o jucarie, Doar daca nu vorbesti despre pistoale cu calibru mare, sau alt fel de armament performant...deja spun prea multe...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Luke`s apartment - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Luke`s apartment   Luke`s apartment - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Luke`s apartment
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Sofia's Apartment

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: A Teen's Life :: Case-
Mergi direct la: