Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Insomnia Club

In jos 
+2
Cataaa
Miha.
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:02 pm

Ma miscam provocator ca si cand as fi fost zeul sexului. Defapt, asta eram pentru fane. Toate ma doreau. Erau obsedate dupa muzica mea. Obositor. Cand am vazut-o pe Evelyn, i-am zambit usor pervers [ minutu 0:52 din video de mai sus :X]
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:08 pm

* ii zambi si ea lui in acelasi fel apoi se intarse spre bar prvindul pe barman si facandui semn cu degetul sa se apropie de ea, si ii sopti usor la ureche ca vrea un cocktayl. Barmanul se holba la ea si pareca uitase ce trebuie sa faca, punea mecanic bautura fara sa isi ia ochii de pe ea*
IA sa te vedem Adam draga, terminati show-ul repede ca mai e putin si tipele aastea o sa umple locul asta de bale =))
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:12 pm

Dupa ce am terminat melodia am sa fac poze cu fane. M-am apropiat de Evelyn apoi am zambit. Hei.. ce faci?

cu o fana Smile)
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:16 pm

Ma amuzau toate copilele alea nebune. m-amintors spre el can l-am auzit,privindul zambind provocator. Am luat paharul in mana si am luat o inghititura mica, foarte atenta la miscarile pe acre le faceam, fiecare din ele fiind provocatoare.*
Tryng to have some fun...you?
Hmm, iti simt mirosul sangelui de aici baby...
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:19 pm

Eu bine.. i-am zis serios. Si ai pus ochii pe cineva? am intrebat-o amuzat.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:22 pm

Not yet...still looking for it.hmm it looks like you ar not an hero, you ar an artist too.. good for yoy boy:>

*ii facu cu ochiul, apoi mai lua o inghititura fara sa isi ia ochii din privirea lui*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:25 pm

Am chicotit auzind-o apoi am luat loc langa ea. No Ev`. I`m just a human.. Nothing special at me..
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:28 pm

Something spacial you have, i am sure of that...i dont know what it is, but it doesent matter. I didnt dye after i drinked your blood, so, is not something so bad
* chicoti apoi lasa paharul la loc pe masa sruncandui o privire barmanului care stergea de zor barul in dreptul lor*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:32 pm

Am chicotit apoi m-am uitat la barman urat. Dio.. te rog.. ne lasi singuri? i-am zis serios. M-am uitat la Ev` apoi am zambit. Poate.. nu te contrazic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:34 pm

* chicoti facandui cu ochiul barmanului care disparu undeva in spate*
Nici nu trebuie sa ma contrazici, nue nevoie sa te obosesti.
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:37 pm

Am zambit apoi am luat sticla de pe tejghea si am inceut sa torn niste tequilla in paharul din fata mea ce era gol. Vorbeste-mi despre tine Evelyn.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:38 pm

* rase amuzata*
Si ce vrei sa sti Adam draga? Nu te-am speriat destul si asa? Nu cred ca e bine sa sti mai multe despre viata unui vampir..nu e...inteligent , sa zic asa. Daca afli prea multe o sa ma vad nevoita sa te omor ca sa nu ma dai de gol...
* ii soptise la ureche ultima chestie, cu o voce misterioasa*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:44 pm

Mi-am muscat usor buza apoi m-am uitat in ochii ei. Ce te face sa crezi ca ma sperii? am intrebat-o apoi mi-am mutat privirea la buzele ei.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:47 pm

Asa se intampla de obicei. Vampirii sperie oamenii obisnuiti.
* o tipa din spatele ei se intoarse scotand un sunet ca e socata, apoi se departa rapid privindo ciudat pe Evelyn*
Vezi?
8ii spuse nalizandui expresia fetei. pefata ei nu se citea nimic din ceea ce gandea sau ce simtea sau asa ceva*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:50 pm

Am zambit apoi am ras usor. Cui ii pasa.. pe mine nu ma sperii.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 10:54 pm

* il privi cu superioritate*
Asta zici acum, dar in fine, e bine de stiut ca exista si oameni care nu e sperie din prima.

*lua o gura din pahar*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:32 pm

Am ras usor apoi am privit-o in ochi. Probabil.. nu te contrazic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:34 pm

Pai nici s anu o faci. Niciodata nu poti fi sigur de ce e in stare un vampir baby.; Asta e regula de baza. Niciodata sa nu fi sigur pe tine cand vine vorga de cineva ca mine.
* chicoti*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:36 pm

Am ras usor apoi am privit-o incruntat. Este problema ceea ce fac. Nu crezi? am intrebat-o pe un ton rece.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:39 pm

* un zambet satisfacut si oarecum admirativ i se intinse pe fata*
Corect. Ba chiar prostesc de corect. Faci cum crezi, pe riscul tau, evident.
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:50 pm

Am pufnit dupa care am zambit. Oh Evelyn.. nu ma sperii pe mine asa usor.. Las-o balta. am zis apoi i-am facut cu ochiu`.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 9:52 pm

* chicoti*
Bine Adam., nici nu e scopul meu in viata sa te sperii pe tine
8ii facu cu ochiul apoi se intoarse si se uita prin club*
Hmm... scuza-ma, dar trebuie sa ma si hranesc, nu doar sa stau la povesti...
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:02 pm

Am zambit apoi i-am facut cu ochiu`. Pofta buna. i-am zis zambind apoi am baut ultima gura de tequilla.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:09 pm

Multumesc.. pacat ca nu e nimic interesant...
*ofta continuand sa se uite si muscandusi zsenzual buza*
Daca nu ai mai sta aici langa mine asa apetisant poate m-ams multumi si cu altceva...
* gandi amuzata scurtand sala cu privirea*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:14 pm

Am mai turnat un pahar apoi am luat o gura si am zambit. Vrei sa te ajut.. cu masa? am intrebat-o zambind.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Insomnia Club - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Insomnia Club
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» .Club. Xx.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: