Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Insomnia Club

In jos 
+2
Cataaa
Miha.
6 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:16 pm

* se uita la el cuo spranceana ridicata si acelasi zambet superior pe fata*
Adica?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:27 pm

Mi-am muscat usor buza apoi m-am apropiat de ea. Poate vrei sa te hranesti din mine..
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:31 pm

* ii arunca o privire fugata*
da stiu ca esti cam masochist mai..
* chicoti inghitind ins ec* Baby stai cumintel acolo ca nu te refuz si a doua oara.
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:35 pm

M=am ridicat si m-am dus langa ea apoi mi-am apropiat buzele de ale ei, sarutand-o. Stiu ca vrei.. i-am zis apoi mi-am dus mana pe gatul ei.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:37 pm

* se trase putin inapoi la inceput, dar era vampir pentru dumnezeu, nu putea sa reziste tentatiei, mai ales cand ea i se oferea pe tava. ii raspunse la sarut senzual si pasional*

Iti curge sange prin vene, cum as putea sa nu vreau?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:38 pm

Am luat-o de mana apoi am tras-o dupa mine in baie. Am incuiat usa apoi m-am intors cu fata la ea. M-am apropiat de ea, am lipit-o de perete dupa care am inceput sa ii sarut buzele salbatic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:41 pm

* am mers dupa el, citinduse dorinta aia arzatoare in ochii mei care se inchideau din ce inc e mai tare la culoare, apoi din foarte negrii, cand el o saruta in bie devenira rosii intens*
Nu sti inc e te bagi baby...
*ii sopti suav, contin uand sa il sarute violent si cu ceva mai mult parca decat dorinta*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:43 pm

Mi-am dus mainile pe fermoarul rochiei si am tras usor de el, dezvelindu-i spatele. Si ce iubito.. lasa-ma in lumea ta.. primeste-ma acolo.. i-am zis apoi am luat-o in brate si am asezat-o cu fundul pe dulapul din stanga mea.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:47 pm

*mi-am pus picioarele in jurul taliei lui, continuand sa il sarut salbatic, muscandul intentionat din cand in cand si taganul de buza de jos cu dintii. Mi-am ghbagat mainile pe sub tricoul lui, ridicanduil, apoi enervanduma i l-am facut bucati lasandul fara. Am coborat apoi cu sarutuile pe gatul lui, apoi pe piept muscandul de un sfarc*
You dont want to know this world baby, is not so good at it looks like.
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:50 pm

Am gemut usor atunci cand m-a muscat de sfarc. I-am tras in jos rochita, lasand-o in sanii goi. Am inceput sa ii masez si sa ii sarut. Mi-am facut loc intre picioarele ei apoi am zambit usor malefic. I want you..
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:53 pm

I know baby, i know...
* i-am soptit gemand usor apoi l-am lipit de mine sarutandui violent buzele*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:56 pm

Am inceput sa imi plimb mainile pe corpul ei, masandu-il. Mi-am dat jos tricoul, apoi am continuat sa o sarut salbatic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mai 21, 2010 10:58 pm

*isi cobora mainile pe pieptul lui pana la cureaua pantalonilor, pe care o desfacu cu usurinta, apoi nasturele si fermoarul si am riog ce mai era de desfacut, in timp ce il saruta cu pasiune. cobora apoi pe gatul lui, simtea cum sangele pulseaza sub buzele ei dar il zgarie doar putin cu dintele slasand cateva picaturi sa iasa afara, picaturi pe care le limse excitandul si savurandule parca.*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 12:33 am

Am gemut usor dupa care mi-am dus mainile pe bata bikinilor, tragand de ei in jos. Acum era goala. Statea nuda sub ochii mei. I-am admirat corpul perfect fara nicio defectiune dupa care am inceput sa o sarut salbatic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 12:45 am

* am zambit vazad cu cata dorinta o privea. il prinse cu picioarele de talie tragandul spre ea si lipindul de ea, , apoi il prinse de dupa gat cu o mana raspunzandui la sarut la fel de pasionala si salbatica, like an real animal:>*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 12:47 am

Am marait zgomotos apoi mi-am lipit buzele de ale ei si am inceput sa o sarut salbatic. Mi-am dus mainile pe fundul ei si am inceput sa i le masez.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 12:51 am

hmm... let's see what you can, baby...
* ii sopti la ureche, crestandui putin mai mult zgarietura si lasand cateva picaturi sai se prelinga pe buze, pe care si le linse apoi privindul pervers. isi cobora mana pe spatele lui pana sio baga in pantaloni si il ciupi de fund*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 12:54 am

Am marait puternic apoi am tresarit. Mi-am dat jos pantalonii, dupa care boxerii si am inceput sa o sarut salbatic, in timp ce ii masam fesele.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:00 am

*chicoti asteptand sa se dezbrace, apoi se dadu jos de pe ce statea ea si se apropie de el privindul in ochi fara sa isi poata abtine privirea specifica de vampir, aia de seductie. isi puse manape gatul lui, sarutandul apoi intai soft asa , dupa care dinc e inc e maisalbatic*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:03 am

I-am tras una peste fund apoi am tras-o peste mine. Am sarutat-o tandru apoi am penetrat-o puternic.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:06 am

ahh!...
* simti placerea pana in adancul fiintei, si era convinsa ca si el simtise asta. Il stranse in brate, lingandui usor buzele pentruc a il muscase din greseala si ii daduse sangele*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:08 am

Am gemut puternic dupa care am inceput sa ma misc salbatic in interiorul ei, facand-o sa geme de placere. Din cand in cand ii mai trageam cate o palma peste fund.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 4:36 am

* nu isi putea abtine gemetele puternice*
mrmmm
*marai amenintatoare, spre sfarsitul actului si cand simti cael se apropie de mult asteptatul orgasm il prinse in brate strans si isi infipse coltii in gatul lui,luag cateva inghititturi bune. Placerea care ii domina corpul , se intindea acum si la el pentru ca, cdatorita contactului illasa sa imta unele chestii si el*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 2:23 am

*Am muscat-o puternic de sfarcuri, facand-o sa geama. Am marait dupa care i-am sarutat buzele. Mi-am plimbat usor mainile pe abdomenul ei apoi am simtit ca numai rezist asa ca mi-am dat drumu` in ea. Am iesit usor apoi am inceput sa o sarut usor. Esti magnifica scumpo. i-am zis soptindu-i la ureche apoi i-am sarutat buzele din nou.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Mai 24, 2010 4:20 am

* ii rasounse la sarut, murdarindui buzele si lui cu sangele rosu, apoi il privi zambind asa smecher*
I know baby, you are amayzing too
Sus In jos
Continut sponsorizat





Insomnia Club - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Insomnia Club   Insomnia Club - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Insomnia Club
Sus 
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» .Club. Xx.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: