Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ^Big Mall^

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:26 pm

Big Mall
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:30 pm

*ajung la mall si ma plimb prin mall cand ma lovesc de un baiat cu parul negru:-? si ridic capu*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:33 pm

Am privit-o serios apoi am facut ochii mici. Fii atenta pe unde mergi. i-am zis calm.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:34 pm

Iarta-ma,dar de la un timp sunt cam neatenta.Ma numesc Elena...*ii intind mana serioasa si ii zambesc dupa*Tu cine esti?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:36 pm

I-am privit mana apoi m-am uitat la ea serios. Adam.. am zis apoi i-am atins-o intr-un final.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:37 pm

Imi pare bine...*dau mana cu el prietenoasa*Ce zici vrei sa mancam ceva?*i-am zis serioasa si apoi zambind*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:40 pm

Am privit-o usor incruntat apoi am zambit. Vrei sa te revansezi pentru ca ai intrat fara sa vrei in mine? Sau a fost intentionat.. si mai exact o metoda de-a ma agata.. am zis apoi i-am facut cu ochiu`.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:42 pm

Poate si si:> n-ai de unde stii niciodata cred ca am dreptate.Nu?*razand putin* Ce zici vrei sa mergem sa mancam ceva?*zambind*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:44 pm

Nu stiu.. sa zicem ca accept invitatia.. insa iti zic de pe acum ca daca e ceva de combinatii.. ai gresit omu`. am zis serios apoi i-am facut cu ochiu`.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:46 pm

*incerc sa-l hipnotizez* Nu mai zice asta nu e vb de nimic stai fara griji totul va fi bine da?*il manipulez:>*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:48 pm

Am privit-o serios in ochi apoi am inceput sa rad usor. Ce tare ai fost.. Ce griji Elena... am zis apoi am facut ochii mici , privindu-i incruntat pupilele dilatate.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:50 pm

Asta am zis atata tot:-??*cee?:-o avea la el verbina:-o oo nu:-s am dat-o in bara ce sa fac acum:-ss*Nu am facut nimic gresit.
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:52 pm

Am strambat din nas apoi am zambit. you are a freaky girl.. am zis apoi i-am facut cu ochiu`.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:54 pm

*nu bag in seama ce zisese*
Ce zici mancam ceva?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 15, 2010 10:56 pm

ok.. am zis apoi am inceput sa merg cu ea spre restaurant.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:22 am

Ma plimbam prin mall ma uitam la haine
Sus In jos
Dandelion.
Membru
Membru
Dandelion.


Mesaje : 93 Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 29
Localizare : În mijlocul Iadului.

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:24 am

*ajuns în mall, se îndreptă spre un magazin de muzică și filme, uitându-se absent prin jur*
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:29 am

Ma duc si eu la magazinul de filme si muzica si intru inauntru uitandu-ma la cd-uri
Sus In jos
Dandelion.
Membru
Membru
Dandelion.


Mesaje : 93 Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 29
Localizare : În mijlocul Iadului.

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:39 am

*începu să se uite pe la cd-uri și dori să ia un cd care îi atrăsese atenția, însă când vru să îl ia, în același timp și altcineva vroia să ia același cd, și simți un miros ciudat, prea dulce, în minte venindu-i autormat un singur lucru și se uită la persoana de lângă el*
Deci tu erai vampirul...
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:42 am

Oops scuza-ma
*ma uit in ochii lui pot sa cred ca isi daduse seama ca sunt vampir:((*
Sus In jos
Dandelion.
Membru
Membru
Dandelion.


Mesaje : 93 Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 29
Localizare : În mijlocul Iadului.

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:49 am

*lăsă privirea în jos, trecând pe lângă ea fără să-i spună ceva, începând să tremure*
Sper să nu se întâmple tocmai aici. Trebuie să mă transform neapărat, iar aici, cu atâta lume în jur, nu pot face asta.
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 1:51 am

*tremuram imi era fricam:(( daca eram descoperita:(( le va spune oamenilor si ma vor omori:(( nu vreau sa mor:((*
Sus In jos
Dandelion.
Membru
Membru
Dandelion.


Mesaje : 93 Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 29
Localizare : În mijlocul Iadului.

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 2:44 am

*reuși însă să se liniștească, dar cu greu; se opri la etajul la care era cinematograful, și se gândi să vadă un film, încercând să uite mica sa scăpare*
Sus In jos
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 2:48 am

ma enervez ce facusem off doamne eram asa inspaimantatoare?Sad Chiar asa de inspaimantatoare?Sad De cee?:(De ce nu pot fi la fel ca oamenii normali:(
Sus In jos
Dandelion.
Membru
Membru
Dandelion.


Mesaje : 93 Data de inscriere : 16/05/2010
Varsta : 29
Localizare : În mijlocul Iadului.

^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitimeSam Mai 22, 2010 2:56 am

*însă el se răzgândi și hotărî să afle cine era; așa că se întoarse înapoi la magazinul de muzică și o privi încercând să-i zâmbească, însă reuși cu greu, încercând în același timp să-și păstreze și calmul*
- Îmi cer scuze pentru ieșirea mea de mai devreme... Nu vreau să crezi că ai făcut ceva rău...
Sus In jos
Continut sponsorizat





^Big Mall^ Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ I_icon_minitime

Sus In jos
 
^Big Mall^
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: