Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 ^Big Mall^

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:03 pm

*observ ca nu imi raspune asa ca il trag dupa mine in bar ma asez la o masa si comand un milkshake*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:05 pm

*ii zambesc apoi ii cer chelnerulu`i o bere fara alchool.* Ronaldo, imi pare bine *rad politicos*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:09 pm

PHOTO
*iau o gura si ii zambesc*
-Ari,Ariana.Imi pare bine
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:10 pm

Si mie *zambesc si iau o gura de bere* Mie somnic` *casc si fredonez incet o melodie *
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:12 pm

-Inseamna ca aseara ai avut multa treaba cu o fetitza de pe centura de esti asa de obosit nu?Sau ma insel?
*Rad usor in timp ce ma jucam cu un fir de par*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:16 pm

Noo`. Azi toata ziua am fost in graba cu serviciul` si nah...Sunt obosit..*rad usor * Fetele de pe centura.,` le las si pe ele in pace...ca eu nu am treaba cu ele .. *rad*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:22 pm

-Ook ok cum spui tu baby sa spunem ca te cred ca nu ai treaba cu tipe alea
*rad usor .Ma uit in spatele meu la o tipa care tot ii facea cu ochiul si ii trimitea pupic lui Ronaldoi. Omggg.Incep sa rad*
-Mdaaa
*ii fac cu ochiul la Ronaldo*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:25 pm

*ma uit in spate*
: tu ce mai vrei? ce te uiti asa la mine?
* zambesc si ma uit la ariana*
Nici nu `o cunoosc, cine dreaq mai e si asta? *imi pun mana pe fatsa* Cred ca vin prea multi fani. Mai bine plekamm` *pe usa erau fani multi asa ca am tras`o pe ari in baie* Off.in sfarsit liber...*ma apropii de ea si ni se lipeste corpul`* Suntem singuri, singurei *ii spun usor la ureche si o sarut usor pe gat in jos*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:32 pm

*inchid ochii si am gemut usor de placere deschid ochii inapoi si vad ca un tip intra inauntru*
-Hei tipul acesta incearca sa ma violeze
*ii fac cu ochiul si rad in mine*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:33 pm

*sare tipu` pe mine la bataie* Pisi, da rea mai esti` *ii spun in timp ce ii dau la ala` in gura apoi ies pe usa nervos* Off.` *iau un servetel de la bar si ma sterg*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:36 pm

*Imi aranjez paruul in oglinda si il privesc pe tip
-Tnks baby
*ies din baie si ma duc spre iesire*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:39 pm

*cand dau sa ies, o vad pe fosta : sexy si rea.`* Heii baby`. *ma apropii de ea* Iti mai aduci aminte de mine?

__________________________________---Ea`

Cum sa nu baby`? *ma apropii de el si ii vad camasa cu ruj* Deja m-ai inlocuit cu alta? Sa iti fie rusine,nesimtitule` *ii dau un kiss scrut si o palma * Vroiam sa iti mai dau o sansa..` Ahh dute dreaq acuma.

__________________________________---Eu`

Hei pisi`, nu te supara deja.` *imi pun mana in locul in care m-a lovit* haide , mai da`mi o sansa...
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:42 pm

*rad usor cand vad sceneta*
-Bitch bitch bitch
*merg spre ei*
-Hei buna bebeilor
*il privesc pe Ronaldo*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:43 pm

Bebe e fratet`o.. Hai mai lasati-ma in pace si voi... *imi iau geaca si ies nervos pe usa.`* Fetele astea..*merg spre plaja*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:48 pm

*rad usor si o privesc pe tipa*
-Cred ca si cand era cu tine te`a inselat
*rad si plec spre casa*
Sus In jos
raluca.
Membru
Membru
raluca.


Mesaje : 58 Data de inscriere : 14/05/2010

^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitimeMier Mai 26, 2010 8:50 pm

*cand vroiam sa plec pe plaja, am primit un telefon de la serviciu`* Of,, firar.. Trebuie sa ma duc acasa la sefu`. *zambesc*
Sus In jos
Continut sponsorizat





^Big Mall^ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: ^Big Mall^   ^Big Mall^ - Pagina 7 I_icon_minitime

Sus In jos
 
^Big Mall^
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: