Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Padurea Orasului

In jos 
+3
Albinutzsa
Miha.
Mada
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Miha.
Administrator
Administrator
Miha.


Mesaje : 779 Data de inscriere : 13/05/2010

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 2:50 pm

Ce imi facuse:(( il uram:(( nu ma simteam bine din cauza lui ma durea capul rau de tot vroiam sa fiu acasa:(( ma durea:-s
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 8:09 pm

Am zambit malefic apoi am chicotit. Am lasat-o in pace dupa care i-am sarutat usor buzele. Papuso.. a mea esti.. am zis scurt apoi am privit-o superior. Te-am Insemnat. Acum depinzi de mine.. i-am zis apoi i-am facut cu ochiu.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 9:54 pm

*facu ea un drum ca naiba de greu din Japonia, si ajunse finali langa oras la marginea padurii de unde se vedea orasul. se rezema cu umarul de un copace. Auzi apoi niste plasaturi si niste chestii...sunete.se intoarse si asculta mai atenta. Zbura apoi din copacel in copacel cum faceau samuraii japonezi si se opri fara nici un fel de zgomot pe o creanga undeva sus intr-un copac si privi scena usor incruntata, usor amuzata*
hmm well well...an human humiliate an vampire...idamn, i'm still on this planet?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 9:59 pm

Am facut-o sa se duca langa copac apoi am facut ochii mici privind-o cu ura. Elena.. nu ai facut bine... si pentru asta.. o s-o platesti.. Am sa te rad de pe fata pamantului. am zis apoi am facut-o sa se ridice in timp ce gemea de durere.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:02 pm

*am urmarit cam nesigura scena. Eram totusi convinsa ca nu greseam. Tipa chiar era vampir, si totusi nu isi blocamintea in fata atacurilor acelui om practic. Ori nu avea experienta, ori nu puteam sa imi explic ce e in capul ei. Nus tiam daca e de partea mea sau nu, dar fiind din aceeasi rasa, nu puteam sa o las pur si simplu un voia sortii. Am inceput sa marai intai abea sesizabil apoi din ce inc emai amplificat, insa sunetul cadea spre cei doi din toate partile, fara sa ii lase sa isi dea seama de unde vine exact*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:08 pm

Am facut ochii mici apoi mi-am intors privirea spre un tufis de unde sunetul se auzea foarte tare. Mi-am dus mainile la piept apoi am zambit. Iesi de acolo.. am zis apoi am schitat un zambet.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:12 pm

*l-am privit zambind.*
Da, si tu ai picat...super.
*am sarit de pe creanga inalta pe care eram , la vreo 10 metrii in spatelelui, mai aproape totusi de fata*
I think you are a lil bit confused boy...here i am..
* l-am privit cu un zambet satisfacut si un pic ironic pentru ca eram chiar in aortea opusa celei in care se uita el atat de sigur pe el*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:18 pm

Mi-am intors privirea incet apoi am ridicat usor o privire. Am privit-o din cap pana in picioare apoi am zambit malitios. Here you are you little bloodsucker... am zis scarbit apoi am ridicat usor din sprancene.

the look.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:27 pm

* Mi-am pastrat zambetul cu toate ca privirea nu ma impresionat prea tare. Avusesem parte de unele si mai incantatoare ale unor vanatori de vampiri rusi...hmm ce bun.. revenind. L-am ignorat si mi-am intors brusc rivirea spre fata. Totusi fiecare miscare a mea era perfect calculata la fel si fiecare gest sau cuvant spus*

And what do you think you are doing my little human?You want to kill some vampires? You want to drink some special blood?
*Vocea mea rasuna suava cu un accent de engleza britanica datorita faptului ca engleza o invatasem in vechia anglie.*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:29 pm

Am ras usor apoi am zambit malitios. Nu multumesc. Nu vreau sa ma infectez cu asa ceva.. Puroi, coptura galbena. am zis apoi am ras usor. By the way.. I`m Adam.. am zis apoi i-am facut cu ochiu`.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:32 pm

*M-am apropiat de tipa si am atins-ousor cu varfurile mainilor perfect albe si fine le obraz, apoim-amindepartat indiferenta. Era bine.*
You don't want to be infected?Well that's an interesting answer...
* am ras*
By the way, i didn't ask, so, i don't care.
* i-am facut cu ochiul apoi m-am intors cu spatele si am sarit pe o ramura inalta de copac. Vrusesem sa verific daca fata e bine, si cum era bine, nu aveam motive sa stau la taclale cu un omulet, asa ca puteam sa urmaresc de departe tot ce urma.*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:34 pm

AM inceput sa rad apoi am facut ochii mici. Ratata.. am zis apoi m-am intors cu fata la Elena.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:37 pm

* l-amauzit, dar nu avea nici un rost, totusi am hotarat sa nu ma indepartez asa tare, asa ca m-am asezat confortabil pe o creanga destul de la vedere, dar totusi foarte sus, si mi-am rezemat spatele de trunchiul copacului si am stat acolointinsa*
I heard you baby...and leave alone the girl.
* am spus relaxata si totusi vocea mea era transanta si rece*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:39 pm

Si daca nu vreau ce o sa imi faci? O sa ma omori? am intrebat-o apoi am privit spre ea, ochii lucindu-mi de atata rautate. Am ridicat din spranceana, privind-o pervers [ca in video :X]
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:44 pm

Nu.
*i-am raspuns simplu|*
Nu cred ca ai avea un gust prea bun...
* am zambit apoi m-am aplecat peste margine si l-am privit nepasatoare*
Te-as chinui doar...ti-as lasa tot sangele negru care iti curge prin vene sa se scurga pe pamantul asta tare pe care calci acum, ti-as despica pieptul si ti-as privi inima cum bate speriata la vederea mea, te-as privi in ochi in timp ce mi-as infige unghiile in umerii tai si ti-as sfasia muschii in timp ce tu ai urla de durere si m-ai implora sa te omor...
* am ridicat dinumeri apoi am rut o frunza si am inceput sa ma jos indiferenta cu ea*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:48 pm

Am privit-o amuzat apoi am zambit. Da? Si ce te tine in loc. am zis apoi am inceput ma indrept spre copac. Mi-am dus o lama micuta la gat si mi-am taiat usor pielea, lasand sangele sa curga. Am privit-o in ochi serios, fara nicio rautate sau raceala apoi am zambit. Come here..
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:53 pm

*I-am privit atenta fiecare iscare. Am facut piecare picatura de sange care ainceput sa curga usor pe marginea gatului lui..damn..Ii simteam mirosul inca de acolo. M-amridicat si am sarit jos aterizand in picioare pe parca as fi coborat o scara.AM inceput sa merg direct spre el, nu icnet dar nici foarte repede. M-am oprit la nici juma de metru. am intins mana de marmura rece si i-am atins taietura, apoi mi-am lins degetul de sange. Hmm ceva era diferit. L-am privit in ochi in tot acest timp. L-am prins de brat impiedicandkl sa se dea inapoi sau sa fuga si mi-am apropiat incet, privindul in continuare in ochi, buzele de gatul lui, gata sa incerc din nou pentru ca ceva era diferit*
Shall I?
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:56 pm

Am zambit apoi mi-am tras fermoarul, dezvelindu-mi de tot gatul. Serveste-te.. i-am zis scurt apoi mi-am dus mainile pe talia ei, tragand-o spre mine, apoi am impins-o usor spre copac. Am zambit usor apoi mi-am lasat usor capul pe spate, asteptand ca dintii ei sa imi strapunga pielea.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 10:58 pm

*Ceva era si maiciudat. Ma lasa pur si simplu?Neah... ceva nu era bine...insa nu puteam sama abtin era prea aproape ca sa mai dau inapi acum, iar firicelul de sange dinrana lui ajunsesesa curga pe mana mea acum. M-amaplecat peste el pana ce buzelemele i-au atins pielea, dar nu m-am muscat. Inca.*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:03 pm

Mi-am muscat usor buza la atingerea ei. Buzele ei erau atat de moi si reci. Ma faceam sa tresar. Am renuntat la scut, asteptand sa ma muste. Atingerea ei ma facea sa o doresc, de ce, habar nu aveam.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:07 pm

* Nu simteam nici un fel de impotrivire din partea lui, dar aveam totusi experienta mea. Cu toate ca matinea strans lipita de el si oarecum blocata intre elsi copac, cu toate c a puteam simplu sa dispar din stransoarea lui.Veca ,atinea acolo. Nu l-am muscat. I-am lins firicelul de sange care i seprelinsese din rana si i-am sarutat taietura. Puteam sa ma abtin. Inca mai puteamcu toate ca faceam ceva eforturi...*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:09 pm

Musca-ma. i-am soptit la ureche apoi mi-am apropiat buzele de urechea ei, muscand-o de lobul urechii usor. Mi-am dus unghia la rana si am apasat pe ea puternic, am gemut usor si am simtit cum rana se deschise.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:16 pm

* Am tresarit cand mia muscat lobul urechii. Deja era prea de tot se ruga de mine sa il musc...I-am prins mana si i-am gato la o parte tinandul totusi inca de ea, si m-am aplecatspre gatul lui.Am lins usor sangele care cursese, apoi mi-am lasat coltii sa iasa afara si l-am lasat pe el sa ii simta atingandui pielea. Apoi m-am razgandit si mi-am ridicat usor fata privindul zambind si inghitind in sec*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:18 pm

M-am uitat la ea apoi m-am incruntat usor. De ce nu ma musti? am intrebat-o serios apoi mi-am apropiat buzele de ale ei, sarutandu-i-le.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:20 pm

Pentru ca vrei sa o fac.Pentru ca vrei asta foarte tare.
* i-am spus aproape soptit zambind *
Sus In jos
Continut sponsorizat





Padurea Orasului - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Padurea Orasului
Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: