Having Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Padurea Orasului

In jos 
+3
Albinutzsa
Miha.
Mada
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:22 pm

Alta ocazie nu vei avea Evelyn. i-am soptit la ureche apoi am muscat-o de lobul urechii.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:30 pm

* I-am zambit si l-am inpins destul cat sa nu mai fie lipit de mine*
But who say that i want it?
*numaieu stiam ca mint, ca de fapt vroiam sangele ala...ma atragea in mod expres dar nu puteam sa o fac pur si simplu ca s anu ii dau lui satisfactie*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:31 pm

{ajung in padure si ma asez pe jos uitandu`ma in jurul meu}
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:32 pm

Am zambit apoi mi-am rotit capul, trosnindu-mi osu` de la gat. Whatever. am zis apoi mi-am tras fermoarul de la geaca.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:36 pm

* Exact asta asteptam sa faca. L-am prins de mana si-am intors cu viteza mult prea mare ca s apoata el sa isi dea seama. L-am lipit cu spatele de copac apoi cu un gest i-am smuls de pe el jacheta sau ce avea, ca nu ma incurcam cu fermoare, si m-am aplecat si mi-am infipt coltii in gatul lui. Am luat o inghititura. Simteam sangee cald cum imi umple gura si totusi ceva era diferit*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:38 pm

Am gemut puternic la muscatura ei apoi mi-am lasat corpul moale. Mi-am dus mainile pe talia ei apoi mi-am coborat-o usor pe fundul ei, lipind-o de mine. Mai tare Ev`. i-am soptit pervers.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:42 pm

* deja devenea masochist tipul, si ce vroiamai tare? sa ii smultg capul? Mi-am infipt coltii si mai adanc lasand lichidul sa imi unga gatul. Nu mai bausem asa ceva niciodata, si nus tiam sigur daca nu o sa ma omoare sau asa ceva, dar nu prea conta acum. Mi-am pus mainile reci in jurul gatului lui, tinandul strans*
Tell my when i have to stop..
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:47 pm

Mi-am dus mainile pe gatul ei, mangaind-o. Mi le-am coborat usor pe sanii ei si am inceput sa i le masez, ma incita la culme vampiroaica asta.
Sus In jos
Andreea si atat
Membru
Membru
Andreea si atat


Mesaje : 945 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : In Wonderland

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:52 pm

*ajunse in padure si o vazu pe roscata din nou*
-Lasa ca vede ea... cu cine se pune...
*se repezi la gatul ei,fara sa o muste si ii imobiliza mainile*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:54 pm

{fac ochii mari}
-esti nebun:| ? Lasama!
{il imping [defapt incerc Smile) ] }
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:55 pm

* am tresarit can i-am simtit mainile pe sanii mei. L-am muscat mai tare facandul sa treaca de la placere la durere. Il stranse totusi si maitare in brate.Oricum rebuia sa se opreasca curand pentru ca trebuia sa iimai lase si lui ceva sange*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:56 pm

AM marait puternic apoi am impins-o cu toata forta mea, indepartand-o de langa mine. Am privit-o urat apoi m-am incruntat. Rasa ta de sugatoare.. am zis taios apoi am privit-o cu ura.
Sus In jos
Andreea si atat
Membru
Membru
Andreea si atat


Mesaje : 945 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : In Wonderland

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:58 pm

-Ce ziceai in parc haaaa ?Vrei sa 'ti dovedesc contrariul.
*se apropie mai mult de gatulo ei *
-Mmm... cred ca esti delicioasa ....
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMar Mai 18, 2010 11:59 pm

* Ma asteptam la asta asa cafaptul ca ma inpins nu m-afacut sa ma dau decat cu un pas inapoi*
Asta primesti cand incerci sa provoci un vampir.
*mi-am atins cu varfurie degetelor buzele rosii, pline de sangele lui, le-am atins asa provocator si seducator apoile-am lins usor*
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:00 am

-Vise placute in continuare baby
{ii spun la ureche}
-Iar acuma dami drumul
{ii fac cu ochiul}
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:02 am

Am privit-o zambind pervers apoi m-am apropiat de ea, i-am sarutat usor buzele apoi i-am luat mana si am inceput sa ii ling degetele.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:06 am

*nu l-am scapat din ochi nici o secunda macar. Am facut un pas pana cand intre noi nu mai era nimic care sa ne desparta.I-am atins cu cealalta mana usor obrazul privindul dar nu mai zambeam aveam pe fata o curiozitate colipareasca parca si il priveam fascinata. ceva era diferit la el decat la ceilalti oameni*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:09 am

Am continuat sa ii sarut tandru si delicat buzele. Eram ciudat.De cand puneam eu atata pasiune intr-un sarut? Freaky man..
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:11 am

*i-an raspuns lasarut fara sasimt neaaparat dorinta aia obisnuita de aibea tot sangele si de al lasa mort acolo. era prima data in 200 de ani. Ceva nue ra in regula, si asta ma uimea si ma mira si mai tare*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:13 am

Mi-am dezlipit usor buzele de ale ei apoi am privit-o serios in ochi. I-am mangaiat usor chipul apoi am schitat un zambet.
Sus In jos
Poison
Membru
Membru
Poison


Mesaje : 199 Data de inscriere : 18/05/2010
Localizare : somewhere here

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:15 am

* automat pe fata mia reaparut zambetul meu rece i sfidator. era ceva mecanic nu ca vroiam eu*
I think i have to go now...
Sus In jos
Andreea si atat
Membru
Membru
Andreea si atat


Mesaje : 945 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 29
Localizare : In Wonderland

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:18 am

-Cred ca nu sti la ce ma refer baby ?
*isi apropie incet coltii de gatul ei*
-Nu ma refer deloc la ce te gandesti tu...
*rase*
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:20 am

Ok i-am zis serios, privind-o incruntat. I-am facut cu ochii apoi m-am intors si am inceput sa pasesc spre casa.
Sus In jos
Mia Club
Membru
Membru
Mia Club


Mesaje : 135 Data de inscriere : 14/05/2010

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:20 am

{fac ochii mari}
WTFFF? CE CIUDATENIE MAI II SI ASTA Neutral ? VAMPIRRR? GOSHHHH!
-Bai oprestete!
{incerc sa ma dau la o parte}
Sus In jos
Albinutzsa
Publicy Team
Publicy Team
Albinutzsa


Mesaje : 370 Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 32
Localizare : In your heart ;x

Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitimeMier Mai 19, 2010 12:23 am

In fata mea era o tipa roscata. L-am vazut pe tipu ala ciudat care era atuncea. Am inceput sa alerg repede si m-am postat in fata tipei. Ducandu-mi mainile pe pieptul lui, impingandu-l.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Padurea Orasului - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Padurea Orasului   Padurea Orasului - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Padurea Orasului
Sus 
Pagina 6 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Having Fun :: RPG :: World of Freaks :: Town-
Mergi direct la: